Murat Boz, Hadise'yi korkuttu!

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2016 09:55 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2016 10:10

Murat Boz, O Ses Türkiye'de Hadise'yi korkuttu. O Ses Türkiye yeni bölümde Murat Boz, yarışmacıyı takımına almak için çabalarken tepkisi Hadise'yi korkuttu.

Murat Boz,O Ses Türkiye yeni bölümde esprileri ile yine kırıp geçirecek. O Ses Türkiye'nin yakışıklı jüri üyesi Murat Boz, sahneye çıkan yarışmacıyı takımına almak için büyük çaba sarfetti. Tüm jüri üyelerini öven yarışmacının sözlerine bir anda tepki veren Murat Boz şaşırttı. Özellikle Hadise'yi korkutan Murat Boz, izleyenleri yine güldürdü.

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam yine izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışmacı O Ses Türkiye, bu akşam yeni bölümü ile 20.00'da TV8 ekranlarında olacak. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını ekrana getirecek olan O Ses Türkiye'de yarışmacıları takımlarına almak isteyen jürinin mücadelesi de ekrana gelecek.

Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, bu akşam yine hafızalardan silinmeyecek bir bölüm izleyenlerle buluşacak.

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de...