Muhteşem Yüzyıl'a Bir Muhteşem Transfer Daha!

Muhteşem Yüzyıl'a Bir Muhteşem Transfer Daha!

Muhteşem Yüzyıl’da ulema karakterini canandıracak olan ünlü oyuncu, kostüm provaları için Kaz Dağları’ndan gelerek yeni sezon tanıtım çekimleri için kamera karşısına geçti.

Tuncel Kurtiz Muhteşem Yüzyıl’da. İlk olarak Şener Şen’e teklif edilen rol geri çevrilince Kurtiz’e teklif götüren yapımcılar "olur" yanıtını aldı.Muhteşem Yüzyıl’da ulema karakterini canandıracak olan Kurtiz, kostüm provaları için Kaz Dağları’ndan gelerek yeni sezon tanıtım çekimleri için kamera karşısına geçti. Kurtiz, ilerleyen bölümlerde diziye girerek bir çok karakterin kaderini de değiştiren isim olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.Damatların savaşıMuhteşem Yüzyıl’a katılacak bir diğer isim de Ozan Güven. Damat Rüstem Paşa’yı oynayacak olan Güven, Okan Yalabık’ı oynadığı Pargalı Damat İbrahim Paşa karakterinin de sonu olacak. Tarihte İbrahim Paşa’nın ölümünde çeşitli rivayetler bulunurken, Muhteşem Yüzyıl’da Pargalı’nın ölümü Rüstem Paşa’nın elinden olacak. Güven, diziye dahil olduktan on eş bölüm sonra Pargalı’yı zehirleyerek tarih sahnesinden silecek. Rüstem Paşa, Kanuni Sultan Süleyman’ın kızı Mirimah Sultan’la evlenerek damat ünvanıı almıştır. Muhteşem Yüzyıl’da Mihrimah Sultan’ın gençliğini ise Pelin Karahan canlandıracak. Muhteşem Yüzyıl Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.
Görüntülenme : 10801 Güncelleme Tarihi: 13/08/2012 05:13:27
Yayınlanma Tarihi: 12/08/2012 13:30:11

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin