Muhterem Nur'un En Büyük Pişmanlığı

Muhterem Nur'un En Büyük Pişmanlığı

Muhterem Nur, dört ay yoğun bakımda tedavi gördükten sonra geçtiğimiz pazar sabahı vefat eden Müslüm Gürses’in mezarını ziyaret etti.

Muhterem Nur, dört ay yoğun bakımda tedavi gördükten sonra geçtiğimiz pazar sabahı vefat eden, pazartesi günü de toprağa verilen Müslüm Gürses’in mezarını ziyaret etti.Nur, önceki gün elinde bir demet çiçekle eşinin Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabrine gitti. Yürümekte zorlanan ve mezar başına getirilen tabureye oturan Nur, uzun süre gözyaşı döktü.

Haber ile ilgili metin girin!.Duaların okunduğu mezar ziyaretinin ardından Müslüm Gürses hakkında konuşan Muhterem Nur, sanatçıyı rahatsızlandığında hastaneye götürmekle ‘hata ettiğini’ söyledi: “Ameliyat olmak istememişti. Bana ‘Öyle de öleceğim böyle de’ demişti. Onu dinlemeliydim. Hiç olmazsa evinde ölürdü, acı çekmezdi. Dört ay serum iğnesi ile uyudu. Bütün vücudunda delikler vardı. Hastaneye götürmeseydim her tarafı öyle delinmezdi. Keşke ben çekseydim o acıyı. Ayaklarım kırılsaydı da onu hastaneye götürmeseydim. Son günlerini evinde geçirirdi. Böyle olmadı, yalnız gitti.”    Hürriyet
Görüntülenme : 2935 Güncelleme Tarihi: 09/03/2013 13:53:52
Yayınlanma Tarihi: 08/03/2013 08:42:15

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin