Muhittin Böcek'ten iyi haber: Gidişat çok iyi

Gelen son dakika haberine göre Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili iyi gelişme yaşandı. 17 Ağustos'ta koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alınan ve koronavirüsü yenmesine karşın enfeksiyon nedeniyle yoğun bakımda tutulan Böcek, 25 Eylül'den bu yana Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde...

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2020 12:48
Değiştirme Tarihi: 03.11.2020 12:48
Muhittin Böcek'ten iyi haber: Gidişat çok iyi

Muhittin Böcek'in son durumuyla ilgili sık sık açıklama yapan AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Başkan Böcek'in halen yoğun bakımda olduğunu ve gidişatın çok iyi olduğunu ifade etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Böcek'in yavaş yavaş da olsa yemek yiyebildiğini belirten Rektör Prof. Dr. Özkan, "Yoğun bakımda tedavisi devam eden hasta için çok net konuşmak doğru olmuyor. Ama şu anlamda gidişat çok iyi, fakat doktor arkadaşlarımız en kısa zamanda sizlere daha detaylı bilgi aktaracaktır. Şu anda herhangi bir sıkıntımız yok. Yoğun bakımda takibi gerekli, daha servise alamıyoruz. Arada ateşleri oluyor, enfeksiyon bulguları devam ediyor, onlarla mücadele ediyoruz. Ama daha önceki zamanlara göre durumu çok daha iyi. Bu da bizi mutlu ediyor" diye konuştu.

Etiketler: muhittin böcek