Müge Anlı'daki esrarengiz olayda kan donduran iddialar: Sülalem kasap, Saliha'yı keseceğim

Son dakika haberine göre, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında esrarengiz bir olay ekranlara yansıtıldı. Mersin'de ikamet eden ve 2.5 yıl önce evden 'ip almaya gidiyorum' diye çıkan ve o günden bu yana kendisinden haber alınamayan Saliha Çalışkan'ın ailesi, esrarengiz şekilde ortadan kaybolan kızları için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Sahila Çalışkan'ın ortadan kaybolmasıyla ilgili ise, boşanma aşamasında olduğu eşi Tuncay'dan şüpheleniliyor. İşte kayıp Saliha Çalışkan olayının detayları…

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 14:54
Değiştirme Tarihi: 08.10.2020 14:54
Müge Anlı'daki esrarengiz olayda kan donduran iddialar: Sülalem kasap, Saliha'yı keseceğim

Son dakika haberine göre, Mersin'in Silifke ilçesinde yaşayan Saliha Çalışkan, 2018 yılında halı dokuma almak için evde çıktı. O gündenbu yana kendisinden haber alınamayan Saliha'nın 2. eşi olan Tuncay ile boşanma aşamasında olduğu ifade edildi. Acılı aile, kayıp kızlarının bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Müge Anlı'ya kayıp başvurusunda bulunan aile, cinayete kurban gittiğini düşündükleri kızları için yardım talep ederken, cinayeti işleyebilme ihtimali olan kişinin ise, Saliha'nın boşanma aşamasında olduğu eşi Tuncay Bey'i öne sürdü. 

Öte yandan Saliha Çalışkan'ın kaybolmadan önce son olarak görüştüğü isim olan Bayram Güceoğlu da esrarengiz olayda Tuncay Bey'i işaret ediyor. Kayıp kadının kuzeni Yahya Göztaşı Tuncay Bey'in olaydan önce "Çocuk benden değil" ifadelerini kullandığını ifade etmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan Saliha Çalışkan'ın kaybolmasının ardından kayıp kadının kız kardeşi olan Emine Keleş ve boşanma aşamasında olduğu eşinin kendisini hiçbir şekilde aramaması ise dikkat çekti. Emine Keleş'in iddiasına göre ise kayıp ablası Saliha Çalışkan, Tuncay'ı cezaevine attıracak bilgiler bildiğini bu nedenle boşanma aşamasında olduğu eşinin onu ortadan kaldırmak isteyebileceği iddiasını ortaya attı.

KIZ KARDEŞİ ARAMADI

Ortaya çıkan bir bilgi ise tüm izleyenleri şaşkına çevirdi. Saliha Çalışkan'ın kredi kartının kaybolmasının ardından Tuncay Bey tarafından kullanıldığı ortaya çıkınca bu iddiaları reddeden Tuncay Bey herkesi şaşkına çevirdi.

GENÇ KADIN MİRAS YÜZÜNDEN Mİ ORTADAN KALDIRILDI?

Saliha Çalışkan'ın kız kardeşinin eşi olan Murat Bey yayına bağlanarak bu kez çok farklı bir iddiada bulundu. Ve Saliha Çalışkan'ın kaybolduğu süreçte 300 – 400 bin TL'lik miras alacağını ifade etti. Bu açıklama sonrası genç kadının alacağı miras yüzünden cinayete mi gittiği konuşulmaya başlandı…

SÜLALEM KASAP, SALİHA'YI KESECEĞİM

Kayıp Saliha Çalışkan'ın eniştesi Murat Bey'in bir diğer iddiası ise kan dondurdu. Murat Bey; genç kadının boşanma sürecindeki eşinin Kaybolmadan önce genç kadını keseceğini ifade ettiğini duyurdu.