Müge Anlı'da şoke eden olay: Aşk tuzağına düşen emekli hostes 850 bin lirasından oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde bir ilginç olay daha yaşandı. Emekli hostes olan 57 yaşındaki Nalan Ülker, gönül ilişkisinin olduğunu söylediği bir kişinin tuzağına düştüğünü, bu kişinin kendisinden 'Evlenince öderiz' diyerek 850 bin lira borç aldığını ifade etti. Nalan Ülker, bu kişinin parayı ödemediği gibi, başkasıyla evlenip nikahı için de davetiye yollandığını öne sürdü. 

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 14:29
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 14:29

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın 'Tatlı Sert' programında şoke eden bir gelişme yaşandı. Programa mağdur olarak katılan Beylikdüzü'nde yaşayan emekli hostes Nalan Ülker (57), düştüğü aşk tuzağının detaylarını anlattı.

Nalan Ülker, dolandırıcılık iddiasıyla Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Emekli hostes olan Nalan Ülker, babasından kalan mirasla birlikte 850 bin liralık birikiminden oldu.

Sadece sevgilisi değil, kuzeni tarafından da dolandırılan talihsiz kadın, kalan evinin de imzaladığı senetler yüzünden elinden gitmesini istemediğini söyledi.

'YALNIZCA GÖNÜL İLİŞKİM OLDU, MADDİ ÇIKAR ELDE ETMEDİM'

Söz konusu iddiaların odağındaki Özkan Bey ise "Yalnızca gönül ilişkim oldu, maddi çıkar elde etmedim" sözleriyle iddiaları yalanladı. Nalan Hanım'ın kuzeni Birol Bey de iddiaları reddetti ve borçların ödendiğini söyledi. Kuzenin vekaletname veren Nalan Ülker'in kardeşleriyle de küs olduğu ortaya çıktı.