Müge Anlı'da şoke eden olay! 16 yaşında genç kızı kaçırıp...

Müge Anlı'da şoke eden olay! 16 yaşında genç kızı kaçırıp...
Yayınlanma Tarihi: 03.12.2019 10:51 | Değiştirme Tarihi: 03.12.2019 10:51

Müge Anlı'da bu sefer ise Ceylan Öztürk'ün üç aylık iken ayrıldığı annesi Kadriye Hanımı bulmak istiyor. Kayıp hikayesinin arkasında çarpıcı hikaye canlı yayında ortaya çıktı.

Ceylan Öztürk, annesini bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına geldi.

Öztürk, üç aylık bebek iken ayrıldığı annesi Kadriye Hanımı arıyor. Ceylan Öztürk hiç görmediği annesi Kadriye Hanımı bulmak istiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Kadriye Hanımın Bursa Kemalpaşa, Ormankadı mahallesi nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi.

Olayın arkasında yaşanan çarpıcı detaylar ise bugün canlı yayında ortaya çıktı. Müge Anlı canlı yayınında Öztürk'ün anneannesi bulundu. Öztürk'ün anneanesi Nefise Hanım Müge Anlı canlı yayınına telefon bağlantısı ile katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Nefise Hanım, kızını Ceylan Öztürk'ün babasının kaçırdığını daha sonra ise kızının hamile kaldığını belirtti.. Devamında ise Nefise Hanım, Öztürk'ün annesi ve babasının kendi yanına aldığını canlı yayında söyledi.

Nefise Hanım Öztürk'ün babasının annesine nikah yapmadığını öne sürdü. Nefise Hanım bu durum üzerine 'nikahsız çocuğu hangi koltuğumun altında saklayacağım' ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Nefise Hanım, kızı Kadriye Hanımı kaçırdıkları zaman kızının istediğini söyledikçe kendisinin kapısı ve camlarının taşlandığını öne sürdü.

Nefise Hanım, Kadriye Hanımın daha sonra bir Afganistanlı ile evlendiğini belirtti. Sonrasında ise başka biriyle nikahsız bir şekilde yaşadığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Canlı yayında ikincisinde niye nikah yok? sorusu geldiği zaman Nefise Hanım,"o da pisliğin teki çıktı" sözlerini söyledi.

Müge Anlı canlı yayının ilerleyen dakikalarında ise Ceylan'ın annesi Kadriye Hanım bulundu ve Kadriye Hanım, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına telefon bağlantısı ile katıldı.

Kadriye Hanım, Ceylan'ın babası ile 16 yaşında iken tanıştığını ve kızını bıraktığı için kendisini affetmesini istedi.