Müge Anlı'da sır olay! Üç arkadaşıyla gitti, bir daha dönmedi...

Müge Anlı'da sır olay! Üç arkadaşıyla gitti, bir daha dönmedi...
Yayınlanma Tarihi: 15.01.2020 16:14 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2020 16:14

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te faili meçhul cinayetler çözüme kavuşturulurken kayıp dosyalar da araştırılmaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan son bölümüne, üç arkadaşıyla define aramak için giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan Ali Kaçar olayı damga vurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugün yayınlanan son bölümünde, her bir detayı gizem içeren Ali Kaçar dosyası işlendi. 24 gün önce kaybolan ve arama çalışmalarıyla haberlere dahi konu olan Ali Kaçar'ın ailesi, Müge Anlı canlı yayınında son dakika açıklamalarında bulundu. O günden bu yana, Mersin'in Erdemli ilçesinde karla kaplı Musabozulduğu Yaylası'nda arama çalışmaları sürerken 63 yaşındaki adama henüz ulaşılamadı. Bunun üzerine, Ali Kaçar'ı aramak için ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı. Kaçar'ın eşi Durdu Hanım, eşinin kaybolmasına giden süreci tüm detayları ile anlattı.

MÜGE ANLI'DA ESRARENGİZ OLAY!

Ali Kaçar'ın eşi Durdu Hanım, eşiyle yaşadığı son telefon görüşmesinden itibaren gelişen olaylar zincirini aktardı. Durdu Hanım, eşinin kendisinden ev anahtarını istediğini ve 3 arkadaşıyla birlikte Musabozulduğu Yaylası'na gittiklerini ifade etti. Durdu Kaçar'ın ortaya attığı iddia ise, stüdyoda ve ekranları başında bulunanların adeta kanını dondurdu.

Durdu Hanım, eşinin kaybolduğu gün olanları Müge Anlı canlı yayınında aktardı. Durdu Hanım, o gün eşiyle yaşadığı telefon konuşmasını anlattı. Durdu Hanım, eşinin kendisine 3'e kadar beklemesi gerektiğini söylediği ifade ederken yayladaki evden motoru alıp geleceğini ve daha sonra eve gideceklerini söylediğini de iddia etti.

Durdu Hanım, "Geleceğim dedim gelmedi. Dönmedi, 2'de aradım yok, 3'te aradım yok, 4'te aradım yok. Sonra telefon kesildi. Daha sonra evime geldi. 2 gün geçti yok, daha önce de böyle yapmıştı. Gelir dedim, gelmedi" diyerek duruma açıklık getirdi.

Müge Anlı, eşinin arkadaşlarıyla olan konuşmayı sorarken Durdu Hanım yaşananları teker teker aktardı.

Durdu Hanım, Ali Bey'in iki arkadaşıyla birlikte define aradığını ve diğer kişilerin ifadelerine göre, yaylada kar yağmaya başladığı için arabanın hareket edemediğini ve Ali Bey'in o kardan kendisini kurtaramadığını söylediklerine değindi.

Müge Anlı söz alarak, "Yani diyorlar ki, soğuktu. Araba bozuldu. 'Biz üçümüz geriye dönebildik; fakat Ali dönemedi' diyorlar."

Durdu Hanım, şüphelendiği durumu aktarırken, "Arabada silah, fitil, dinamit, jenaratör var. Her şey var. Arkadaşları, bu eşyaları farklı bir arabaya aktarırken jandarmaya yakalanıyorlar."

KAN DONDURAN İDDİA: "ARKADAŞLARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ OLABİLİR"

Durdu Hanım, ekibin yanında dinamit ve tüfek olduğunu eğer define buldularsa eşi Ali Bey'in arkadaşları tarafından öldürmüş olabileceğini iddia etti.