Müge Anlı'da 'büyülü sucuk' iddiası gündeme oturdu: Kızımız sucuğu yiyince kuzenine aşık olup kaçtı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen bir konu, sosyal medyanın gündemine oturdu. 16 yaşındaki Sinem Asrak'ın 20 yaşındaki kuzeniyle kaçması sonrası Müge Anlı'ya başvuran Sinem'in ailesi, 'Büyülü sucuk' iddiasıyla herkesi şaşırttı. Kızları Sinem'in, sucuk yedikten sonra kuzenine aşık olduğu ve kaçtığı ifade öne sürülürken, bu iddia iki aile arasında da kavgaya yol açtı. İşte garip olayın ayrıntıları... 

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2021 15:08
Değiştirme Tarihi: 04.06.2021 15:08

Türkiye'nin kanalı atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ilginç bir olay yaşandı. İddialara göre; 16 yaşındaki Sinem Asrak, 20 yaşındaki kuzeniyle kayıplara karıştı. İki gencin ailesi ise canlı yayında kapıştı. Kayıp kızın ailesi, kızlarına büyülü sucuk yedirildiğini açıkladı. İlginç olay canlı yayına böyle yansıdı.

Müge Anlı Tatlı Sert'te yine ilginç bir olay yaşandı. İddialara göre; 16 yaşındaki Sinem Asrak, 20 yaşındaki kuzeniyle sırra kadem bastı.

Kayıp kuzenlerin aileleri ise atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı. İki aile canlı yayında birbirleriyle kapıştı.

BÜYÜLÜ SUCUK İDDİASI

Kızları kaçırılan aile, yeğeninin getirdiği büyülü sucuğu yedikten sonra kızının teyzesinin oğluna aşık olduğunu anlattı.

Genç adamın ailesi ise ikilinin nerede olduklarını bilmediklerini açıkladı.