Müge Anlı canlı yayınında cinayet itirafı: Ali Toprak'ı öldüren kişinin kimliği şoke etti

Müge Anlı 22 Ocak Cuma canlı yayınında günlerdir konu edinilen Ali Toprak cinayetiyle ilgili son dakika bir gelişme yaşandı. Mersin'in Anamur ilçesinde muz serasında cesedi bulunan Ali Toprak cinayetini, Toprak'ın eşi Alime Toprak'ın işlediği ortaya çıktı. Müge Anlı canlı yayınında Ali Toprak cinayetini itiraf eden Alime Toprak, eşinin kendisine ve çocuklarına işkence yaptığını, cinayetini de bu nedenle işlediğin söyledi. İşte Ali Toprak olayıyla ilgili son dakika gelişmesinin ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 22.01.2021 13:10
Değiştirme Tarihi: 22.01.2021 15:12

Mersin'in Anamur ilçesindeki muz serasında cansız bedeni bulunan Ali Toprak'ın katili ortaya çıktı. Sır perdesinin aralanması için Müge Anlı, canlı yayında günlerce bu konuyu işlemişti. 22 Ocak Müge Anlı canlı yayınında Ali Toprak cinayetiyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı ve katilin kimliği şoke etti. 

Müge Anlı’nın sorularını yanıtlayan Alime Toprak, bugünkü canlı yayında diğer seraya gittiğini döndüğünde ise ses gelmeyince içeri girdiğini o sırada eşi Ali Toprak’ın yerde yattığını söyledi. Ses vermediğini, kafasının kanadığını gördüğünü anlattı. Kendisinin o sırada bayıldığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ancak Müge Anlı’nın ulaştığı güvenlik kameralarında olayın yaşandığı seradan hiç ayrılmadığı ortaya çıktı.

Müge Anlı’nın; “Varsa bir bildiğin, anlat” demesi üzerine daha fazla dayamayan eş, cinayeti itiraf etti. “Kocamı ben öldürdüm. O gün serada beni çok dövdü. Çocuklarıma da zarar vermek istiyordu. Onları korumak için Ali’yi öldürdüm” dedi.