Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Modelden Oyuncu Olmaz Tabusu Onların Sayesinde Yıkıldı!

Modelden Oyuncu Olmaz Tabusu Onların Sayesinde Yıkıldı!

Model Furkan Palalı, "Gelecekte bir kahramanı ya da işitme engelliyi canlandırmak istiyorum. Bu roller benim için güzel bir sınav olur" dedi.

23.07.2012 10:53

Model Furkan Palalı, "Gelecekte bir kahramanı ya da işitme engelliyi canlandırmak istiyorum. Bu roller benim için güzel bir sınav olur" dedi.'Hayat Devam Ediyor' isimli dizide oynayan, geçen yılın Türkiye ve Dünya Best Model'i Furkan Palalı; Marie Claire dergisinden Güneş Uysalefe'ye çok özel açıklamalarda bulundu:Ailem yaptığım işe hep saygı duydu. Modellik aklımda dahi yokken, onlar beni bu iş için teşvik ettiler. Basketbol oynarken sakatlık gibi olumsuz ihtimallere karşı bir 'altın bileziğim' olsun diye Jeoloji Mühendisliği okumaya karar vermiştim. Üniversiteye devam ederken, modellik yapıyordum ama gerçek tutkumun oyunculuk olduğunu fark ettim.

Haber ile ilgili metin girin!.Son dönemde modelden oyuncu olmaz görüşünün iyice ortadan kalktığını gördüm. Sonuçta artık Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu gibi iki güzel örnek var. Her ikisi de bu tabunun yıkılmasını sağladı.İYİ Kİ VARSIN DESİNLER!'Adını Feriha Koydum' ve 'Yalan Dünya'yla aynı saatte yayınlanan 'Hayat Devam Ediyor'da oynamak beni gururlandırdı. Diziyle ilgili güzel eleştiriler aldım ama kendimi daha da geliştirmem gerek.'Başkanlar' adlı dizide Tuğçe Kazaz ve Hazal Kaya ile başrol oynayacağım. Dizi, Balkan Savaşı'ndaki bir kahramanı anlatıyor. Canlandırdığım karakterin iki aşkı var, vatanı ve Kazaz'ın oynayacağı sevgilisi 'Zeynep'. Çekimler için gelecek ay Makedonya'ya gideceğim, dizi de Eylül'de başlayacak. Haber ile ilgili metin girin!.Ben hep bir kahramanı canlandırmak istemişimdir; heybetli, güçlü, efsanevi... İleride görme ya da işitme engelli bir karakteri canlandırmayı da isterim çünkü bu tarz zor karakterleri izleyicilere hissettirmek benim için güzel bir sınav olur.Fiziğimle ilgili iltifatlar beni pek etkilemiyor. Sonuçta bunlar benim seçtiğim veya kazandığım sıfatlar değil. Bana 'iyi ki varsın' denmesi yeter... Furkan Palalı Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil