Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Miranda Kerr'den Ezber Bozan İtiraf

Miranda Kerr'den Ezber Bozan İtiraf

Model Miranda Kerr Cosmopolitan dergisinin İngiltere versiyonuna açıklamalarda bulundu. Kerr açıklamasında “Kendimi sevebilmek ve kendime güvenebilmek için çok çaba sarf ettim” itirafında bulundu.

08.10.2013 05:28

Model Miranda Kerr Cosmopolitan dergisinin İngiltere versiyonuna açıklamalarda bulundu. Kerr açıklamasında “Kendimi sevebilmek ve kendime güvenebilmek için çok çaba sarf ettim” itirafında bulundu.Kariyerine 13 yaşında başlayan ve 30 yaşına gelinceye kadar başından sayısız kötü olay geçtiğini söyleyen Kerr, mankenlerin sanıldığının aksine kendilerine pek güvenen insanlar olmadığını söyledi.Kariyerinin başında iş başvurularından eli boş döndüğünü anlatan Kerr “Mankenlerin mükemmel ve çok güvenli kadınlar olduğu düşünülür. Oysa her başvurunuzda size vücudunuzun en kötü yanları söylenir. Sürekli fiziğinizle ilgili eleştirilirsiniz. İşlere kabul edilmeniz çok zaman alır. Çok yorucu ve stresli bir mesleği yapmak için çok fazla enerji harcarsınız. Bu yüzden mankenlerin tanıdığım özgüveni en düşük insanlar olduklarını söyleyebilirim.” diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.“Ben de kendimi sevebilmek ve kendime güvenebilmek için çok çaba sarf ettim” diyen Kerr eşim ve çocuğum sayesinde hayatının en sakin ve güvenli döneminde olduğunu söyledi.
Yorumlar | 0
üye profil