Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Çok yakında hazırım'

"Çok yakında hazırım"

Beşiktaş'ın İsveçli yıldızı Alexander Milosevic, takımdaki sıcak ortamla beraber uyum sürecini kısa sürede atlatacağını söyledi.

15.01.2015 04:19

Kara Kartal’ın ara transfer dönemindeki ilk takviyesi Alexander Milosevic, yeni takımında beklediğinden daha sıcak bir ortamla karşılaştığını söyledi. Başarılı futbolcu, yakın çevresine, takıma katılmasının ardından Beşiktaş tercihinin ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kez daha anladığını belirttiği öğrenildi. AIK Stockholm’den transfer edilen 22 yaşındaki genç stoper, “İsveç gibi Kuzey Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye gelen isimlerin genelde 1-2 ay uyum sorunu yaşadığını duymuştum. Ancak Beşiktaş’ta gerek teknik heyet gerekse de yeni takım arkadaşlarımın yardımlarıyla bunu Antalya kampında tamamen atlatıp sezonun ikinci yarısına yüzde 100 olarak hazır başlamayı planlıyorum” yorumunu yaptı.

‘Kendimi özel hissediyorum’İsveç’te görev yaptığı 6 sezon boyunca futbolcu olmanın ayrıcalığını yaşayamadığını ancak İstanbul’a ayak basmasının ardından kendisini özel olarak hissettiğini belirten Milosevic, “Bu durum benim futboluma daha fazla motive olmamı sağlayacak. Beşiktaş’ın başarısı için elimden gelenin en iyisini yapıp kazanılacak başarılarda pay sahibi olmak istiyorum” diye konuştu.
Yorumlar | 0
üye profil