Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi biletleri ne zaman satışa çıkacak?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi biletleri ne zaman satışa çıkacak?
Yayınlanma Tarihi: 24.11.2019 23:16
Değiştirme Tarihi: 24.11.2019 23:16

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin her zaman ayrı bir heyecanı vardır. Bu yüzden, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenecek 2020 yılbaşı özel çekilişi biletlerinin satışa çıkması heyecanla bekleniyor. Peki, Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi biletleri ne zaman satışa çıkıyor? Büyük ikramiye açıklandı mı? İşte detaylar...

Milli Piyango 2020 yılbaşı çekilişi heyecanı şimdiden herkesi sarmış durumda. Vatandaşlar, Milli Piyango İdaresi tarafından satışa çıkarılacak yılbaşı özel çekilişi biletlerinin satışa çıkmasını dört gözle bekliyor. Peki, Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi biletleri ne zaman satışa çıkacak? Büyük ikramiye ne kadar belli oldu mu? 

2020 MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLETLERİ NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK?

31 Aralık 2019'da yapılacak yılbaşı özel çekilişi biletleri için gözler Milli Piyango İdaresi'nde. 70 milyonu aşacak olan büyük ikramiye ile kurulan hayalleri gerçekleştirmek isteyenler, biletlerin satışa çıkacağı günü heyecanla bekliyor. Yılbaşı özel çekilişi biletleri, geçen sene 29 Kasım'da satışa çıkmıştı. Bu yılda yine aynı tarihte satışa çıkması bekleniyor. 

2020 YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ BÜYÜK İKRAMİYESİ NE KADAR? 

Yılbaşı çekilişi biletleri kadar büyük ikramiye miktarı da merak ediliyor. Geçen yıl 70 milyon lira olarak belirlenen büyük ikramiyenin bu sene 80 milyon lira olması bekleniyor. 

BİLET FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Yılbaşı biletleri henüz satışa çıkmadığı için bilet fiyatları da belli değil. Geçen sene tam bilet 70, yarım bilet 35, çeyrek bilet 17,5 liradan satışa çıkmıştı.