Milli Piyango özel yılbaşı çekilişi biletleri ne kadar? Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi ikramiyeleri neler

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi heyecanla bekleniyor. Vatandaşlar, 100 milyon lira olan büyük ikramiye hayallerini kurarak aldıkları biletleri ile çekiliş saatini bekliyor. Bir Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişine geri sayım başladı. Canlı yayında yapılacak çekiliş ile ikramiye kazanan numaraların belli olacağı Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi ikramiyeleri nelerdir? Milli Piyango özel yılbaşı çekilişi biletleri ne kadar? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 29.12.2020 19:20
Değiştirme Tarihi: 29.12.2020 19:20
Milli Piyango özel yılbaşı çekilişi biletleri ne kadar? Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi ikramiyeleri neler

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilecek, tüm Türkiye’yi heyecanla ekranları başına kitleyecek büyük ikramiyesi 100 milyon TL olan Milli Piyango özel çekilişi heyecanla bekleniyor. Geçen ay satışlara başlayan yılbaşı özel çekilişi biletleri tükenmek üzere. Peki, Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi biletleri ne kadar? Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinde ikramiyeler neler? İşte Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi bilet fiyatları ve çekilişe dair merak edilenler…

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ BİLETLERİ NE KADAR?

Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon lira olarak, Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak belirlendi.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ İKRAMİYELERİ NELER?

14:30-16:00 1. Bölüm / 10.000 TL - 10.000.000 TL ikramiye kazanan numaralar

16:30-18:00 2. Bölüm / 5.000 TL ikramiye kazanan numaralar

18:30-20:00 3. Bölüm / 200 TL - 1.000 TL ikramiye kazanan numaralar (son 2 - 6 rakamına göre)

23:00  4. Bölüm / Amorti ve 100.000.000 TL ikramiye kazanan numaralar

Toplam ikramiye 563 milyon 400 bin TL

Oyunseverler Milli Piyango biletlerini, hem gezici ve sabit bayilerden hem de online olarak  www.millipiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından satın alabiliyor.

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının  563 milyon 400 bin TL olacağı çekiliş sonrası, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını millipiyangoonline.com'dan kolaylıkla öğrenilebilecek.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ KURALLARI

Milli Piyango oynamanın kuralları neler?

Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır!

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango’da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanıyor!

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallar adresinden ulaşmakmümkün.