Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan flaş uzaktan eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitimle ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk, "Tam kapanmada ekranlarımız açık" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2021 11:54
Değiştirme Tarihi: 29.04.2021 11:54
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan flaş uzaktan eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Tam kapanmada ekranlarımız açık. Hepimiz uzaktan eğitimdeyiz. Her bir öğrencimiz “Öğretmenim!” dediği anda öğretmenlerimiz “Buradayım.” diyecek kadar öğrencilerine yakındır. Hepimiz, öğrencilerimiz için buradayız" dedi. 

Öte yandan bir paylaşım daha yapan Bakan Selçuk, "Türkiye Zümresi" toplantılarında her hafta branş öğretmenlerimizle buluşmaya devam ediyorum. Bu hafta imam hatip liselerimizin meslek dersleri öğretmenleri ile bir araya geldim. Değerli fikirleri ve katkıları var hepsinin. Gayretiniz için gönülden teşekkürler" ifadelerini kullandı. 

SINAV NE OLACAK? 

Bakan Selçuk katıldığı televizyon programında ise, YGS- LYS sınavlarına ilişkin sorulan soruya "Öğrencilerimizin yarısına yakını sınavların zamanında yapılmasını istiyor, bir kısmı da 'Biraz daha erteleyin' diyor. Bizim şu anda bunların ertelenmesine ilişkin herhangi bir kararımız söz konusu değil. Belirlenen tarihlerde yapılacak" dedi.