Milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet K. sevgilisini öldürdü

Muğla'da korkunç bir cinayet yaşandı. Milli boksör olduğu öğrenilen 26 yaşındaki Selim Ahmet K. aynı evi paylaştığı 25 yaşındaki sevgilisi Zeynep Şenpınar'ı dövüp, göğsünden bıçaklayarak öldürdü. Sevgilisini öldürdükten sonra bıçakla kendisine de zarar veren Selim Ahmet K. polis gözetiminde hastaneye kaldırıldı.

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 14:01
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 14:01
Milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet K. sevgilisini öldürdü

Muğla'da Selim Ahmet K. isimli milli boksör olduğu öğrenilen genç, beraber yaşadığı sevgilisini önce dövdü sonra da bıçaklayarak öldürdü. Korkunç olay bu sabah saatlerinde meydana geldi. 

Zeynep Şenpınar ile erkek arkadaşı Selim Ahmet K. arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet K., kavga sırasında mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla Şenpınar'ı dövüp, göğsünden bıçakladı. Sevgilisini bıçakladıktan sonra  112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak ihbarda bulundu.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadının hayatını kaybettiğini belirledi.Kendine de bıçakla zarar veren Selim Ahmet K., polis gözetiminde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Selim Ahmet K.'nin tedavisinin ardından gözaltına alınacağı belirtildi.

 Cansız bedeni bulunan Zeynep Şenpınar'ın ise yapılan incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere  Muğla Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldığı öğrenildi.

DHA