Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Milan Bir Yıldızını Daha Kaybetti

Milan Bir Yıldızını Daha Kaybetti

Paris Saint Germain, Milan'dan Thiago Silva'yı renklerine kattığını resmen açıkladı. Zlatan İbrahimoviç için Fransız kulübü ile İsveçli oyuncunun menajeri arasındaki görüşmeler sürüyor.

14.07.2012 20:49

Milan'a Thiago Silva ve Zlatan İbrahimoviç için toplam 65 milyon euroluk teklif sunan Paris Saint Germain, İtalyan kulübünden olumlu yanıt almıştı. İbrahimoviç ile kişisel şartlar üzerinde görüşmelere devam eden Fransız kulübü, Thiago Silva'yı kadrosuna kattığını resmen açıkladı.

Haber ile ilgili metin girin!.  Brezilyalı savunma oyuncusu ile 5 yıllık sözleşme imzalandı. Silva'nın bonservisi için kulübü Milan'a 42 milyon euro ödeyen Paris Saint Germain'in oyuncuya da yıllık 7.5 milyon euro ödeme yapacağı belirtiliyor.27 yaşındaki Silva, dünyanın en iyi savunma oyuncularından biri olarak gösteriliyor. Fransız ve İtalyan basınına göre, Fransız ekibi Zlatan İbrahimoviç'i de ikna etmeye çok yakın. İsveçli golcünün menajeri de Paris Saint Germain'in istedikleri maaşa yakın bir teklif yaptığını ve görüşmelerin olumlu seyrettiğini ifade etti.  
Yorumlar | 0
üye profil