Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu kez sadece güldürmeyecek!

Bu kez sadece güldürmeyecek!

Ekranların sevilen komedi oyuncusu Yasemin Yalçın yepyeni bir projeyle ekranlara döndü. Mihrap Yerinde dizisiyle dönüş yapan ünlü oyuncu, güldürmenin yanı sıra izleyicileri arada duygulandıracak da...

11.06.2014 09:20

Ekranların sevilen komedi oyuncusu Yasemin Yalçın yepyeni bir projeyle ekranlara döndü. Mihrap Yerinde dizisiyle dönüş yapan ünlü oyuncu, güldürmenin yanı sıra izleyicileri arada duygulandıracak da...En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman final yapacak, dizilerin sezon finali tarihi, yeni başlayacak diziler hepsi ve daha fazlası acunn.com'da...Uzun yıllar ekranlarda yer alan İnce İnce Yasemince programıyla tanınan komedi oyuncusu Yasemin Yalçın, uzun bir aranın ardından ekranlara geri döndü. Mihrap Yerinde adlı diziyle yeniden izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu, yine izleyenleri güldürmek için geldi.

Mihrap Yerinde dizisinin oyuncu kadrosu:Show Tv ekranlarında yayına başlayacak olan Mihrap Yerinde dizisinin oyuncu kadrosunda Yasemin Yalçın, Kadir Çöpdemir, Zafer Algöz gibi usta isimler yer alıyor. Sevilen oyuncular, diziyi bizlerle buluşturacaklar.Mihrap Yerinde dizisinin konusu:Dizide Mihrap adlı karakterin sevdiği kişi yerine zorla zengin bir adamla evlendirilmesi konu alınıyor. Mihrap’ın kocası yıllar sonra iflas edince Mihrap tekrar mahalleye dönüyor ve komedi başlıyor.Mihrap Yerinde hakkında kim ne dedi?Yasemin Yalçın: Aslında buradaki karakter bana birazda benziyor benim iş dünyama, kendi kimliğime çok uyan bir karakter. Zaten bu dramatik aksiyon çok sevdiğim bir şeydir. Uzun zamandır istediğim bir şeydi. Üzerinde çok çalıştım. Eski aşk var eski mahallesinde yine eşinin başına birşeyler geliyor. Tekrar eski mahallesine giyor ve kardeşinin evine gidiyor. O rolüde Kadir Çöpdemir oynuyor. Çok güzel bir karakter oldu. Her birinin biçilmiş kaftan gibi oldu rolleri.Görünen o ki Mihrap yerinde izleyiciyi zaman zaman güldürecek zaman zamanda hüzünlendirecek ve oldukça ilginç olayların yaşandığı bir dizi olacak. Zafer Algöz: Sado adında mahalledeki Mihrap’ın eski sevgilisini canlandırmaktadır.Sado ve Mihrap henüz gençken birbirlerine çok aşıktırlar ve evlenmek istemektedirler. Yalnız Mihrap zengin bir koca bulunca hemen Sadoyu terk eder ve zengin Ahmet ile evlenir. Sado ise bunu hiç unutmaz.Gel zaman git zaman Mihrap’ın kocası ölünce zenginliği de biter ve mahalleye geri dönmek zorunda kalır. Bakalım onun bu ansızın geri dönüşüne Sado ne diyecek. Kadir Çöpdemir: Maksut isminde üçkağıtçı ve geleni gideni yolmaya çalışan bir tipi oynamaktadır. Aslına bakarsanız bunu da beceremediği için herkesin başına bela olmuştur.Maksut aynı zamanda Mihrap’ın kardeşidir. Mihrap yıllar sonra mahalleye geldiğinde kardeşi Maksut’u bıraktığı gibi bulmaz. O saf çocuktan geriye tam bir baş belası kalmıştır. Bakalım ilerleyen bölümlerde Mihrap ve ailesinin başına Maksut daha ne işler açacak.
Yorumlar | 0
üye profil