Mide bulandıran olay! Dayılarının taciz ettiği iddia edilen 2 kardeş korkudan sokağa çıkamıyor

Gaziantep'te yaşayan 38 yaşındaki uzun yol şoförü S:S., kendisini aldattığını öne sürerek 4 çocuğun annesi olan eşinden boşandı. S.S., eski eşinin çocuklarına şiddet uyguladığını, 12 ve 14 yaşındaki kızlarının ise, dayılarının tacizine uğradığını ileri sürdü. Dayının, 3 ay tutuklu kaldığını ve şimdi serbest bırakıldığını söyleyen baba S.S., kızlarının psikolojisinin bozulduğunu, korkudan sokağa çıkamadıklarını belirtti. Baba S.S., kızlarını taciz eden eski kayınbiraderinin yeniden tutuklanmasını istiyor. 

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 10:46
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 10:46
Mide bulandıran olay! Dayılarının taciz ettiği iddia edilen 2 kardeş korkudan sokağa çıkamıyor

Olay şöyle gelişti: Uzun yol şoförü olan S.S., geçtiğimiz şubat ayında eşi C.Ç.'nin kendisini aldattığını öğrendi ve onunla tartışma yaşadı. C.Ç., tartışma yaşadığı ve o dönem evli olduğu kocası hakkında şikayette buldunu. Mahkeme de S.S.'ye uzaklaştırma kararı verdi. Aynı süreçte eşinin boşanma davası açması üzerine S.S., çocuklarının velayetini almak üzere mahkemeye başvurdu. Mahkeme de çocukların velayetinin dava sürecinde babada kalmasına karar verdi.

Baba S.S., en küçüğü 7 yaşında en büyüğü de 14 yaşınd olan 4 çocuğunu psikolojisinde bozulma fark etti. S.S.'nin teyzesinin kızı, 14 yaşındaki en büyük kızı ile konuştu. 

Baba, "Kızım, kuzenime annesinin beni aldattığını ve bunu kimseye anlatmamaları için kardeşleri ile birlikte şiddete maruz kaldığını anlatmış. Kızım aynı zamanda annesi tarafından dedesinin evine yollandıkları sırada kendisi ve küçük kardeşi E.S.'nin öz dayıları olan B.E.Ç. tarafından cinsel istismar edilmiş. Bu olayları kuzenim bana anlatınca büyük şok yaşadım. Kızımla görüşünce bana doğru olduğunu söyleyince hemen polise başvurdum" dedi.

Eski kayınbiraderinin polisler tarafından gözaltına alındığını ve tutuklndığını söyleyen S.S., "Bu olaydan sonra şikayette bulununca eski kayınbiraderim tutuklandı. Ama haziran ayı başında yapılan duruşmada, B.E.Ç., cinsel istismara yönelik fiziksel bulguya rastlanmadığı gerekçesiyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı" dedi.

S.S., kızlarının uğradığı cinsel istismarı hem kendisine hem de pedagoglara anlattıklarını ifade etti. Eski kayınbiraderinin, fiziksel bulgu olmadığı gerekçeyle serbest bırakıldığını söyleyen baba S.S., "Şimdi çocuklarım büyük korku yaşıyor. Eskiden oldukça hareketli olan çocuklarım şimdi korkudan dışarı çıkamıyor. Her an dayılarını görecekleri, şiddet veya tacize uğrayacakları endişesiyle ben olmadan sokağa çıkamıyorlar" diye konuştu.

S.S., olayın ardından çocuklarının psikolojisinin bozulduğunu belirterek, "Mahkemenin dayılarını tutuksuz yargılamak üzere serbest bıraktığını öğrenen 12 yaşındaki kızım E.S., evin balkonundan atlamaya kalkıştı. Kızımı intihardan son anda vazgeçirdim. Şimdi yeniden intihara kalkışacağı endişesiyle çocuklarımı yalnız bırakamıyorum. Tek isteğim tacize maruz kalan çocuklarıma ve bana hayatı zindan eden kişinin yeniden tutuklanmasıdır" şeklinde konuştu.