Metrobüste pes dedirten olay! Hem maske takmadı hem de sigara içti...

İstanbul'da metrobüste yaşanan olay herkesi şaşkına çevirdi. Beylikdüzü'nden Cevizlibağ yönüne giden metrobüste bir kişinin rahat tavırları dikkat çekti. Hem maske takmayan hem de ayaklarını karşı koltuğu uzatıp sigara içen adamı, bir başka yolcu cep telefonuyla kayda aldı.

Yayınlanma Tarihi: 28.09.2020 10:25
Değiştirme Tarihi: 28.09.2020 10:25

İstanbul'da Beylikdüzü'nden Cevizlibağ yönünde giden bir metrobüste akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Metrobüse binen bir kişi rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Koronavirüs salgınını hiçe sayıp hem maskesiz yolculuk eden hem de metrobüsün içinde sigara için kişi, bir başka yolcunun cep telefonuyla görüntülendi.

Görüntüler, Beylikdüzü'nden Cevizlibağ yönünde hareket halindeki metrobüste dün saat 02.20 sıralarında bir yolcu tarafından çekildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntülerde, körüklü metrobüsün ortasında oturan kimliği belirsiz yolcu, ayaklarını da karşı koltuğa koyarak sigara içti.

MASKE DE TAKMADI

DHA'da yer alan habere göre pes dedirten rahat tavırlarıyla etrafındaki yolculara aldırmayan yolcunun, maske de takmadığı görüldü.

Etiketler: istanbul - metrobüs - maske - sigara