Meteoroloji yurdun bazı bölgeleri için son dakika sağanak yağış uyarısında bulundu

Meteoroloji yurdun bazı kesimleri için sağanak yağış uyarısında bulundu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen son dakika bilgisine göre Marmara'nın doğusu, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları ile Trabzon ve Balıkesir çevrelerinde sağanak yağış beklenirken Bu akşam ve gece saatlerinde Marmara'nın güney ve doğusu, İç Ege, İç Anadolu ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis uyarısı yapıldı.

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2020 09:47
Değiştirme Tarihi: 15.11.2020 09:48
Meteoroloji yurdun bazı bölgeleri için son dakika sağanak yağış uyarısında bulundu

Meteoroloji'den gelen son dakika haberine göre Marmara'nın doğusu, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları ile Trabzon ve Balıkesir çevrelerinde sağanak yağış beklenirken Bu akşam ve gece saatlerinde Marmara’nın güney ve doğusu, İç Ege, İç Anadolu ve Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis uyarısı yapıldı

METEOROLOJİ SAAT VERDİ

Ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları ile Trabzon ve Balıkesir çevrelerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu akşam ve gece saatlerinde Marmara’nın güney ve doğusu, İç Ege, İç Anadolu ve Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.