Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı!

Meteoroloji Doğu Anadolu Bölgesi'nin bazı bölgelerinde kar yağışı beklendiğini açıkladı. Marmara için ise yağmur ve sağanak yağış beklendiği bildirildi.

25.10.2016 14:55

Bugün İstanbul'un Anadolu yakası, Kocaeli, Sakarya çevrelerinde hafif yağışlar görülecek. Kuzey ve doğu kesimlerde de yağışlar devam edecek.Türkiye'nin Doğu bölgesindeki birçok iline kar geliyor. Ekim ayının son günlerinde soğuk bir hava sisteminin etkisine girecek.

İstanbul'da hava perşembeden sonra 15-14 derecelere düşecek. Marmara'ya son zamanların en soğuk havası geliyor. Haftasonunda kuvvetli yağışlar bekleniyor.

Doğu bölgelerinde bu sabah etkili olan yağmur, öğle saatlerine doğru yerini kar yağışına bıraktı.

Erzurum Meteoroloji 12'nci Bölge Müdürlüğü, Doğu Anadolu Bölgesi'nin kuzeyinin yüksek kesimlerinde kar yağışının beklendiğini duyurdu.

Salı günü, Marmara'nın kuzeyi, batı ve orta Karadeniz kıyı kesimleri, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu Bölgesi'nin doğusu ile Siirt, Batman çevrelerinde yağış beklentisi var. Doğu Anadolu Bölgesi'nin kuzeyinin yüksek kesimlerinde ise karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Çarşamba günü, Doğu Anadolu'nun doğusu ile Doğu Karadeniz kıyı kesimlerinde yağış bekleniyor. Doğu Anadolu Bölgesi'nin kuzeyinin yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor

Yorumlar | 0
üye profil