Mersin'de iğrenç olay! Şantaj yapıp cinsel saldırıda bulundu...

Mersin'de yaşanan iğrenç olay sonrası genç kız harekete geçti. Mersin'de yaşayan N.P. (18), eski erkek arkadaşı H.G.'nin (23) gizlice çektiği görüntüleriyle şantaj yaparak, cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2020 11:11
Değiştirme Tarihi: 02.09.2020 11:11
Mersin'de iğrenç olay! Şantaj yapıp cinsel saldırıda bulundu...

Mersin'in Erdemli ilçesinde yaşayan N.P. (18) isimli genç kız, eski sevgilisi H.G.'nin (23) gizlice çektiği görüntüler sonrasında yaptığı şantaj nedeniyle evine zorla gitmek zorunda kaldı. Eski sevgilisi tarafından ilaçla uyutulan ve tecavüz edilen talihsiz kız daha sonra cinsel saldırıya maruz kaldığı gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Geçen haziran ayında savcılığa suç duyurusunda bulunan ve 1 yıldır cinsel yolla bulaşan HPV virüsü (Human papilloma virus - İnsan papilloma virüsü) ile mücadele ettiğini söyleyen N.P., "H.G. ile geçen yıl sevgili olduk ve birlikte olduk. Gizlice kaydetmiş. Ayrılmak istediğimde 'Elimde görüntülerin var' diyerek, tehdit etti. Görüntüleri bana gönderdi. 'Evime gelmezsen görüntüleri ailene yollarım, internete yayarım' diyerek, şantaj yaptı. Korkup evine gittim. Bana ilaç verip uyutarak, tecavüz etti. Daha sonra virüs kaptığımı öğrendim, 1 yıldır tedavi görüyorum. Savcılığa giderek suç duyurusunda bulundum" diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

'ARTIK SUSMAK İSTEMİYORUM'

H.G.'nin gerekli cezayı almasını isteyen N.P., "Bugüne kadar hep korkup, sustum ama artık susmak istemiyorum. Can güvenliğim yok. Uzaklaştırma kararı verildi ama fayda etmiyor. Ailesi, arkadaşları her gün arayarak, mesaj atarak tehdit ediyor" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.