Mermi çenesinden girip alnından çıktı: Yürüyerek sedyeye yattı! İstanbul'da dehşet anları...

İstanbul'da Beyoğlu'nda otelde kalan bir kişi, yaralı halde otel lobisine inip yardım istedi. Elindeki silahın patladığını söyleyen adam, mermi çekirdeğinin çene altından girip alnından çıkması sonucu ağır şekilde yaralandı. Lobiden çıkıp otel önünde bekleyen adam, yürüyerek kanlar içinde sedyeye yattı ve ambulansa taşındı. Tedavi altında olduğu belirtilen kişinin hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. 

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 15:58
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 15:58

Olay dün akşam saat 17.00 sıralarında yaşandı. Yüksek Kaldırım Caddesi üzerinde bulunan otelde kalan Mehmet Emin Ö. elindeki tabancanın ateş alması sonucu başından yaralandı. Mermi çekirdeğinin çene altından girip alnından çıkması sonucu kan kaybeden yaralı bu halde lobiye inerek yardım istedi. Daha sonra otel önüne çıkan Mehmet Emin Ö. oturup beklerken polis ekipleri durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri yaralıya olay yerinde ilk müdahalede bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

YÜRÜYEREK GİDİP SEDYEYE YATTI
Mucizevi şekilde hayatta kalan ve sedyeye yürüyerek binen yaralı daha sonra ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri olay yerine emniyet şeridi çekerek incelemelerde bulundu. Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Mehmet Emin Ö.'nün ciddi derecede hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Polis olay sonrası soruşturma başlattı.

Kaynak: DHA