Merdiven Baba 'ilk kez' TV8 ekranlarında...

Merdivan Baba televizyonda ilk kez TV8'de ekranlara geliyor. Seksenler dizisinin bekçisi Hacı Ali Konuk'un başrolünde olduğu Merdiven Baba yarın akşam TV8'de...

Merdiven Baba yarın akşam 20.00'de televizyonda ilk kez TV8 ekranlarına geliyor. 2015 yapımı Merdiven Baba filminin yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlendi. Oyuncu kadrosunda Hacı Ali Konuk, Esra Dermancıoğlu, Emin Gümüşkaya, Aşkın Şenol ve Özlem Balcı'nın yer aldığı Merdiven Baba'nın bir yangında aldığı sorumluluğun ardından meşhur olmasını konu ediniyor.

Merdiven Baba'nın konusu:
Ailenin direği olan baba için evdekileri memnun etmek çok zordur. Çünkü baba her daim karısını ve çocuklarını memnun etmek zorundadır ve ailesi de onun sözünü dinlemek zorundadır.

Fazlı adındaki babamız, hayatı çok sıradan ve alışılmışlıklar üzerine kuruludur. Ailesi yani çocuklar ve karısı onun bitik biri olduğunu düşünmektedirler. Karısı ondan sürekli araba isteyince Bizim Merdiven Baba dayanamayıp bir kamyonet alır. Aldığı bu kamyonet diğerleri gibi değildir. Hava limanlarında kullanılan yolcu merdiveni bulunan bir kamyonet. İlk aldığı günün akşamı bir yangına rast gelir ve Merdiven Adam, kamyonetiyle yangının içindeki insanları kurtarır ve gazetelere çıkar.

Bu olay sonrası çok meşhur olan Merdiven adam; konserler, futbol organizasyonları ve bir çok iş için aranan daimi kişi olmuştur. Artık o ailesinin ve halkın gözünde Merdiven Baba diye ün kazanmıştır. Bu ünü onun ve ailesinin hayatını kökten değiştirmiştir. 14 Ağustos 2015 tarihinde vizyona girecek olan ve komediyi dramatik bir dille anlatan Hasan Tolga Pulat filmidir. Komedi filmlerine taş çıkaracak türden bir film ortaya çıkaran Hacı Ali Konuk , Esra Dermancıoğlu , Emin Gümüşkaya , Aşkın Şenol ve Özlem Balcı gibi ünlü isimlerin haklarını da yememek lazım.

Yorumlar | 0
üye profil