Menajeri İstanbul'a geldi

Menajeri İstanbul'a geldi
Yayınlanma Tarihi: 11.07.2014 15:01
Değiştirme Tarihi: 11.07.2014 15:19

Prandelli'nin alınması için onay verdiği Astori'nin menajerinin, Galatasaray'ın davetlisi olarak Türkiye'de olduğu ifade edildi.

Prandelli'nin alınması için onay verdiği Astori'nin menajerinin, Galatasaray'ın davetlisi olarak Türkiye'de olduğu ifade edildi.Davide Astori, Galatasaray'ın gündeminden düşecek gibi görünmüyor. Roberto Mancini'den sonra Cesare Prandelli de tecrübeli stoperi kadrosunda görmek istediğini söyledi. İtalyan basını, Lazio ile adı geçen Cagliari'nin 27 yaşındaki savunmacısı için sarıkırmızılı ekibin bu kez çok daha ciddi olduğunu öne sürdü. Çıkan haberde, Lazio'nun 5 milyon euroya kadrosuna katmak istediği Davide Astori için en büyük engelin Galatasaray olduğu vurgulandı.

Sözleşmesinin sonuna geldiAstori ile ilgili haberin devamında iddialar çok daha ciddi boyuta taşınarak, İtalyan savunmacının menajeri Claudio Vigorelli'nin İstanbul'da olduğu ve sarı-kırmızılılarla görüştüğü öne sürüldü. Ayrıca Prandelli'nin Galatasaray'ın başına geçmesinin ardından Cagliari ile 1 yıl sözleşmesi kalan Astori'nin sarı-kırmızılı takıma transferinin gerçekleşebileceği ifade edildi.(Fotomaç)