Melike Subaşı her şeyi itiraf etti

Melike Subaşı her şeyi itiraf etti
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 08:42 | Değiştirme Tarihi: 06.02.2014 08:28

Melike Subaşı'ndan inanılmaz iddialar

Program görüntüleri internette tıklanma rekorları kıran Melek Subaşı'nın televizyonda tamamen rol yaptığı ortaya çıktı.
 
Subaşı, Flash TV'de 3 yıl önce Yalçın Çakır'ın programına katıldı. Programda kocasına büyü yaptırarak çenesinin tutulmasına neden olduğu iddia edildi. Kocasıyla çıktığı canlı yayında bayıldı. Programcı Çakır, kadını yalan makinesine bağladı. Subaşı'ya doğum tarihini sordu. O da "Muş" diye cevapladı. Canlı yayında herkesi ekran başına kilitledi. Kimi "Bu kadın numara yapıyor" derken, kimi ise kadının haline acıdı. Program görüntüleri, sosyal medyada izlenme rekorları kırdı. Bir yorumcu, "Eğer bu kadının ağlayışı rol icabıysa bu kadın oscarlık" dedi.

KÂĞIT İMZALATTILAR 
 
Sabah gazetesinden Ali Oktay'ın haberine göre  internet fenomeni görüntüler oyundan ibaretti. Üç çocuk annesi Subaşı, 3 yıl sonra İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Subaşı, Flash TV ve Çakır aleyhinde 300 bin liralık tazminat davası açtı. Dava açmaya parası olmayan Subaşı'ya, İstanbul Barosu Adli Yardım Bürosu'nca avukat Cengiz Yıldız ve Bayram Polat vekil olarak atandı. Dava giderlerinin karşılanması için mahkemeden adli yardım talebinde bulunuldu. İddiaya göre; Subaşı'nın bir çocuğu doğuştan engelli ve bakıma muhtaçtı. Tedavi masraflarını karşılayamıyordu. Subaşı'nın kardeşi, Çakır'a ablasının durumunu anlattı. Çakır da "Televizyona çıkarırız. Yardım eden olursa onlara veririz" dedi. Subaşı ve kocası, Flash TV'ye giderek Çakır'la görüştü. Okuma yazması olmayan çifte bir kâğıt imzalatıldı. Çifte ayrı ayrı odalarda "Birbirinize hakaret edeceksiniz, ne varsa sayıp dökeceksiniz" dendi. Subaşı'ndan yayında bayılması istendi. 
 
'YAYIN SIRASINDA BAYIL' 
 
Kadına "Sen yayın sırasında bayıl. Eşine bize bakmıyorsun, başka kadınlarla birliktesin de. Bunları yaparsan, bize yardım gelir ve biz de sana veririz ve senin çocuğunu ameliyat ettiririz" dendi. Çift, ne dendiyse yaptı ancak yardım alamadı. Yayından sonra Subaşı'nın hayatı alt üst oldu. Kocası, Subaşı'yı "Senin yüzünden rezil oldum" diyerek terk etti. Subaşı, üç çocuğuyla ortada kaldı. İşten çıkartıldı ve iş bulamadı. Yakın akrabaları sırt çevirdi. Çocukları, okul arkadaşlarından gördükleri olumsuz tavırlar nedeniyle okula gitmek ve anneleriyle konuşmak istemedi. Subaşı'nın avukatları, "Öncelikle tüm internet sitelerinden ilgili yayınların kaldırılmasını istiyoruz. Dosya parasını bile karşılayamayacak durumda olan Subaşı için adli yardım talebiyle 300 bin lira tazminatın davalılardan tahsilini talep ediyoruz" dedi. 

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.