Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Melekler Korusun!

Melekler Korusun!

Victoria’s Secret’ın Hollandalı meleği Doutzen Kroes, Forbes’a göre dünyanın en çok kazanan modelleri, bize göre de dünyanın en güzel kadınları arasında. Belki onu biraz daha yakından tanımak istersiniz.

29.06.2013 07:36

Victoria’s Secret’ın Hollandalı meleği Doutzen Kroes, Forbes’a göre dünyanın en çok kazanan modelleri, bize göre de dünyanın en güzel kadınları arasında. Belki onu biraz daha yakından tanımak istersiniz.Hayat tarzı hakkındaHer işte birtakım şeylerden feragat etmeniz gerekir. Benimki de böyle bir iş. Aşırılıklardan kaçınıyorum. Ama yaptığım şeyi seviyorum ve gösterdiğim fedakarlıklar hakkında pek söylenmem.Ünlü olmak hakkındaİnsanların sizi görünce adınızla seslenmesi inanılmaz. Garip ama bir yandan da heyecan verici. Cannes’da çığlık çığlığa ismimi haykıran insanlar gördüm. İlginç bir deneyimdi. Bu ilgiden hoşlandığımı itiraf edebilirim.

Haber ile ilgili metin girin!.Oyunculuk hakkındaBöyle bir teklif gelirse reddedeceğimi sanmıyorum ama bir yandan da kendimi henüz hazır hissetmiyorum. Şu anda modellik bütün zamanımı alıyor ve eğer kariyerimi oyunculuğa çevireceksem, öncesinde kesinlikle bu konuda eğitim almam lazım.Fotoğraf çekimleri hakkındaÇekimlerde genel olarak mutlu olduğum pek çok şey var. 20 kişinin etrafımda dolaşıp beni kontrol etmesi, eksik bir şey var mı diye bakması çok eğlenceli. Ayrıca bu çekimler için bol bol seyahat etmem gerekiyor ki bundan da çok memnunum.GQ Türkiye
Yorumlar | 0
üye profil