Mehtap Ar üç aydır yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor

Mehtap Ar (63), 26 Ocak'ta yoğun bakıma kaldırılmıştı. Akciğer kanseri olan ünlü oyuncunun ablası Müjde Ar, üç aydır günlerinin büyük bir bölümünü hastanede geçiriyor.

Yayınlanma Tarihi: 26.03.2021 22:33
Değiştirme Tarihi: 26.03.2021 22:33
Mehtap Ar üç aydır yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor

13 yıl önce yakalandığı rahim ağzı kanserini yenen Mehtap Ar, iki yıl önce de akciğer kanserine yakalanmıştı. Hastalığının tedaviye olumlu cevap vermesiyle kendini iyi hisseden Mehtap Ar, Bodrum'a giderek ablasıyla birlikte tatil yapmıştı.

Habertürk'te yer alan habere göre; hastalığın vücuduna yayılması nedeniyle doktorları, Mehtap Ar'ı 8 Ocak'ta hastaneye yatırdı. Ünlü oyuncu, durumunun kötüleşmesi üzerine 26 Ocak'ta yoğun bakıma alındı.

Haber ile ilgili metin girin!.


Üç aydır günlerinin büyük bir bölümünü hastanede geçiren Müjde Ar, kardeşinin yoğun bakımdaki ilk günlerinde şu açıklamayı yapmıştı:

"Ailece perişan olmuş durumdayız, çok üzücü günler geçiriyoruz, sürekli dualar ediyoruz. Mehtap şu an direniyor ama çok fazla reaksiyon alamıyoruz. Biricik kardeşim benim, her şeyim. İyi olması için dua ediyoruz. Tedavi iyiye doğru giderken, son olay çok büyük şanssızlık oldu. İmmüno terapisi iyi gelmişti. Vücutta başka bölgeye de sıçrayınca yeniden yayıldı. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar, 2.5 yıldır bir mucize yaşadık aslında, çok iyi bakıyorlar, inşallah iyi olur. Herkesten dua bekliyoruz."