Avrupa'nın devleri derbi için geliyor!

Orta sahanın sigortası Mehmet Topal ile sol kanadın etkili ismi Caner Erkin Galatasaray derbisinde yakın takibe alınacak.

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2014 11:18
Değiştirme Tarihi: 28.03.2014 11:35
Avrupa'nın devleri derbi için geliyor!

Orta sahanın sigortası Mehmet Topal ile sol kanadın etkili ismi Caner Erkin Galatasaray derbisinde yakın takibe alınacak.

Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin izlediği Mehmet ve Caner bir kez daha çıplak gözle derbide takip edilecek.

Galatasaray derbisine şimdiden rezervasyon yaptırdıkları öğrenilen İngiliz kulüplerinin temsilcileri Mehmet Topal'ı, İtalyan Kulüplerinin temsilcileri ise Caner'i not edecek.

Mehmet Topal için Everton'dan sonra Liverpool da devreye girdi
Premier Lig'den Everton uzun süredir Mehmet Topal'ı izlerken, Liverpool'un da devreye girdiği öğrenildi. Everton Topal'ı kadrosuna katmayı planlarken sezon sonunu beklediği ve 2 yıl daha Fenerbahçe ile sözleşmesi bulunan milli futbolcu için sarı-lacivertli kulübün kapısını çalacağı belirtildi. Liverpool'un ise başarılı futbolcuyu izlemeye devam ettiği ve Galatasaray derbisinde scout ekibinin görev yapacağı bildirildi.

İnter, Roma ve Milan Caner için geliyor
Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Caner Erkin ise İtalyanların yakın takibinde. İnter ve Roma'dan sonra Mılan'ın da milli oyuncuyu takibe alacağı iddia edildi.

Salih Uçan da izlenecek
Bu arada Fenerbahçe'de ilk 11'de forma şansı bulamasa da Avrupalı kulüplerin dikkatini çeken Salih Uçan da hem Benfica hem de Roma'nın takibinde. Mehmet Topal ve Caner Erkin gibi Salih Uçan da Galatasaray derbisinde mercek altına alınacak.