Mehmet Süpürgeci'nin son anları kamerada: Telefonuna 'Etilci' diye kaydetmiş...

Bursa'da sahte alkol nedeniyle hayatını kaybeden 4 kişiden biri olan 62 yaşındaki Mehmet Süpürgeci'nin, alkol nedeniyle zehirlendiği ve fenalaşıp esnaftan yardım istediği son anları güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Sahte alkol aldığı Uğur Kökkaparan'ı da 'Etilci' diye kaydettiği görülen Süpürgeci'ye 13 Aralık günü sahte alkol satışı yapan bu kişiden mesaj geldiği görüldü. 

Yayınlanma Tarihi: 22.12.2020 11:12
Değiştirme Tarihi: 22.12.2020 11:12

Bursa'da son 5 günde sahte alkol nedeniyle 4 kişi hayatını kaybetti. Sahte alkol satışını yaptıkları belirllenen Erhan Okumuşoğlu ve Uğur Kökkoparan isimli iki şahıs, 'Birden fazla kişinin ölümüne neden olmaktan' tutuklandı. Kökkoparan'ın yakalanmadan 1 gün önce de 1 ton sahte alkol sipariş ettiği ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sahte alkol nedeniyle hayatını kaybeden 62 yaşındaki Mehmet Süpürgeci'nin alkolü satın aldığı Uğur Kökkoparan ile Whatsapp yazışmaları da ortaya çıktı. 

Kökkoparan'ın Mehmet Süpürgeci'ye, cep telefonundan 13 Aralık günü, "Günaydın abi. Birazdan göndereceğim siparişini" mesajını yolladığı belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Siparişleri kurye ile dağıttığı saptanan Kökkoparan'ı, Süpügeci'nin telefon rehberine 'Etilci' diye kaydettiği görüldü.

ÖLMEDEN ÖNCEKİ SON ANLARI KAMERADA

Öte yandan Mehmet Süpürgeci'nin zehirlenmesinin ardından, evinden sokağa çıktığı anlar, çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, içkinin etkisiyle bilincini kaybeden Mehmet Süpürgeci, evinin karşısındaki iş yerinin sahibinden yardım istiyor. Gelen sağlık ekiplerinin Mehmet Süpürgeci'ye ilk müdahalesini yapıp, ambulansa alındığı anlar da güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Kaynak: DHA