Mehmet Enlioğlu izleyenleri kırıp geçiriyor

Başarılı girişimci ve sosyal medya fenomeni Mehmet Enlioğlu, videolarıyla izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. Sektör ve günlük hayat ile ilgili çektiği videolarla kısa süre içinde binlerce takipçi sayısına ulaşan Cepshop kurucusu Mehmet Enlioğlu, cep telefonu firmasıyla hizmet vermeye devam ediyor

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2021 15:54
Değiştirme Tarihi: 12.11.2021 16:17
Mehmet Enlioğlu izleyenleri kırıp geçiriyor

Mehmet Enlioğlu, “Çocuk yaşlarda atıldım bu sektöre ve genç yaşta kısa bir sürede bir çok noktada hizmet veren bir işletme sahibi oldum. Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 81 ilde cep telefonu ve aksesuarlarında hizmet veriyoruz. Ve pandemi sonrası, özellikle 5-6 aydır ülkemizin bir çok yerinden bize bayilik vermemiz konusunda ciddi talepler alır hale geldik. Bizde bunu değerlendirip, nihai karar alıp şubeleşme yolumuza hızlıca başlayalım istedik. Tabii bu konuda markamızın büyümesi, sosyal medyada çektiğim eğlenceli videolar milyonlara ve tv’lere çıkmama neden oldu. Bu da markamın inanılmaz derecede reklamını yapmış oldu diyebilirim.” İfadelerini kullandı.

Cepshop kurucusu Mehmet Enlioğlu, “Ayrıca yapmış olduğum yatırımlar karşısında ödül almam da benim bu işe olan inancımı arttırıyor diyebilirim. Geçen günlerde dördüncü ödülümü alarak, hem kendimi hem markamı duyurmak ve gururlandırma açısında çok hoşumuza gitti. Ayrıca çok yakında kendi filmimi çekeceğim, yaşadığım zorluklar, başarılar ve bunun gibi çok farklı konular olacak, eminim ki çok sevilecek. Film için gerekli altyapıyı sağlııyoruz, çok yakında start vereceğiz inşallah.”dedi.
 

İlgili Sayfalar: Playlist