Mehmet Cengiz: Cengiz Holding'in yatırımları sürecek

Mehmet Cengiz, Cengiz Holding’in yardımlarının Koronavirüs salgınında devam edeceğini söyledi. Mehmet Cengiz, Cengiz Holding’in eğitimden sağlığa her konuda toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için göreve hazır olduğunu da belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2020 15:37
Değiştirme Tarihi: 09.05.2020 15:37
Mehmet Cengiz: Cengiz Holding'in yatırımları sürecek

Mehmet Cengiz, Cengiz Holding’in bugüne kadar olduğu gibi Koronovirüs salgınında da yardımlarının süreceğini söyledi. Mehmet Cengiz, Cengiz Holding’in toplum yararı için üstüne düşeni yapmaya hazır olduğu da sözlerine ekledi. 

MEHMET CENGİZ: CENGİZ HOLDİNG HER ZAMAN YARDIMA HAZIR 

Mehmet Cengiz, Cengiz Holding’in her zaman yardıma hazır olduğunu ve bu konuda gerek yardım kuruluşları gerekse de bireysel olarak topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmeye devam edeceğini belirtti. Mehmet Cengiz, son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” yardım kampanyasına Cengiz Holding ve çeşitlik illerdeki iştirakleri, ortaklıkları aracılığı ile yapılan bağışın 34 Milyon TL’ye ulaştığını da sözlerine ekledi. 

MEHMET CENGİZ: CENGİZ HOLDİNG İÇİN BU MİLLİ VE KUTSAL BİR GÖREV

Mehmet Cengiz, Cengiz Holding olarak halkın faydalanacağı işler yapmayı milli ve kutsal bir görev olarak kabul ettiklerini söyledi. “Hem Mehmet Cengiz Hem de Cengiz Holding olarak eğitimden sağlığa her konuda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, onlara faydalı olacak işler yapmak bizim sadece görevimiz değil, onlara olan borcumuzu ödememiz için de bir fırsattır” diyen Mehmet Cengiz, Cengiz Holding’in bu topraklardan çıktığını hiçbir zaman unutmadıklarını ve unutmayacaklarını da belirtti. 

MEHMET CENGİZ: CENGİZ HOLDİNG BU ÜLKENİN HER KÖŞESİNDE 

Mehmet Cengiz, Cengiz Holding’in vizyonunun “Türkiye için çalışıp, üretmeye devam” olduğunu ve bunun hiçbir zaman da değişmeyeceğini belirtti. Bu amaçla Türkiye’nin dört bir köşesinde faaliyetlerini sürdürmeyi devam ettirdiklerini söyleyen Mehmet Cengiz, “Cengiz Holding olarak Türkiye’nin her köşesinde yardımlarımız, ihtiyaç sahiplerine desteklerimiz sürecek” diyerek bugüne kadar olduğu gibi milli birlik ve beraberlik adına ihtiyaç duyulan her noktada göreve hazır olduklarının altını çizdi.