Ölümden kaçışı görüntüledi

Yayınlanma Tarihi: 09.02.2014 22:26 | Değiştirme Tarihi: 09.02.2014 22:14

Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nden Umre ziyareti için Suudi Arabistan'a giden bir kişi, Medine kentindeki İşrak el-Medine Oteli'nde çıkan ve 17 kişi öldüğü, 130 kişinin yaralandığı yangında mahsur kalan umrecilerin kurtarılmasını cep telefonu ile kaydetti. Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nden Umre ziyareti için Suudi Arabistan'a giden bir kişi, Medine kentindeki İşrak el-Medine Oteli'nde çıkan ve 17 kişi öldüğü, 130 kişinin yaralandığı yangında mahsur kalan umrecilerin kurtarılmasını cep telefonu ile kaydetti.

Medine kentindeki İşrak el-Medine Oteli'nde çıkan yangında 17 kişi öldü, 130 kişi de yaralandı. Yangının çıktığı otelde yaşanan dehşet anları, Akyazı İlçesi'nden Umre ziyareti için Suudi Arabistan'da bulunan bir kişi tarafından görüntülerdi. Korku ve paniğin hakim olduğu yangın sırasında çekilen görüntülerde, otelin 9'ncu katının hemen karşısında bulunan binadan iskele uzatılarak mahsur kalanların kurtarılması saniye saniye görüntülendi. Yoğun duman altında kalan otel müşterilerinin, en ufak bir hatalarının hayatlarına mal olabileceği metrelerce yükseklikte kurulan iskeleden geçerek yangın bölgesinde uzaklaştırılması görüntülerde yer aldı.

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.