MEB onaylı bilgisayar

MEB onaylı bilgisayar
Yayınlanma Tarihi: 18.04.2015 10:52
Değiştirme Tarihi: 18.04.2015 10:52

MEB onaylı sertifikalı bilgisayar programcısı eğitimi...

KPSS Sınavına girilmiş olsa bile bir çok kadroda "M.E.B.'dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına Sahip Olmak" şartı aranmaktadır. Ayrıca MEB onaylı olduğu için sertifikalar, tüm resmi kurumlarda geçerlidir. Öğrencilerin mezuniyetleri ile verilen Bilgisayar Programcılığı Sertifikası özel kurumların ve devlet kurumlarının kabul etmesi zorunludur. Devlet memurluğu alım sınavlarında da geçerlidir. Bilgisayar İşletmenliği Eğitim Kursuna  katılma koşulu olarak en az İlköğretim mezuniyeti aranmaktadır. Dersleri, yer ve zaman problemi yaşamdan, ek birçok maliyetten kurtularak, teknolojinin verdiği imkânlarla çok makul bir maliyetle göreceksiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan alınan özel izinlerle verilen online dersler sayesinde alınan sertifika ile getirdiklerini web sayfamızdan detaylı inceleyebilir, öğrenci danışmanınızın, formu doldurmanız ile size dönüşü neticesinde detayları birlikte belirleyebilirsiniz.

Mezunlar, bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili konularda resmi kuruluşların veya özel sektörde çeşitli firmaların bilgi işlem merkezlerinde teknik destek elemanı olarak görev alırlar.

www.sertifikapress.com.tr