MEB Onaylı Autocad Sertifikası

MEB Onaylı Autocad Sertifikası
Yayınlanma Tarihi: 15.04.2015 09:38
Değiştirme Tarihi: 15.04.2015 09:38

Online başvuru fırsatını kaçırmayın!

KPSS Sınavına girilmiş olsa bile bir çok kadroda "M.E.B.'dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına Sahip Olmak" şartı aranmaktadır. Ayrıca MEB onaylı olduğu için sertifikalar, tüm resmi kurumlarda geçerlidir. Öğrencilerin mezuniyetleri ile verilen Bilgisayar Destekli Grafik Sertifikası özel kurumların ve devlet kurumlarının kabul etmesi zorunludur. Devlet memurluğu alım sınavlarında da geçerlidir. Bilgisayar İşletmenliği Eğitim Kursuna katılma koşulu olarak en az İlköğretim mezuniyeti aranmaktadır. Dersleri, yer ve zaman problemi yaşamdan, ek birçok maliyetten kurtularak, teknolojinin verdiği imkânlarla çok makul bir maliyetle göreceksiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan alınan özel izinlerle verilen online dersler sayesinde alınan sertifika ile getirdiklerini web sayfamızdan detaylı inceleyebilir, öğrenci danışmanınızın, formu doldurmanız ile size dönüşü neticesinde detayları birlikte belirleyebilirsiniz. Mezunlarımız,  Autocad programını tüm detayları ile öğrenmiş olarak, makine, inşaat, mimarlık ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde çizebilir düzeye ulaşır.

Autocad Kursu; Makina, İnşaat, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Peyzaj Mimarları ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkes içindir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ