Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards etkinliği Antalya'da yapıldı

Toplantı, kongre ve etkinlik sektörünün AS’ları, Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards etkinliği kapsamında turizm başkenti Antalya’da bir araya geldi.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 11:53
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 11:53

Türk Hava Yolları’nın ana sponsorluğunda ve TOBB- Antalya Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük kongre merkezi olan NEST Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlik, sektörün uzunca bir aradan sonraki ilk büyük buluşması olma özelliğini taşıyor.

Etkinlik boyunca tüm dünyadan pek çok önemli kurumsal firma 7 binin üzerinde B2B toplantılarına katılıp iş birliği geliştirme fırsatı buldu. Zengin sosyal programıyla da tam not alan etkinlikte, TV8’de izleyicilerle buluşan Kırmızı Oda dizisinin danışmanlığını yapan psikiyatrist yazar Dr. Gülseren Budayıcıoğlu da bugün davetlilerle buluşacak.
Katılımın yüksek olduğu başarılı organizasyon, bu akşam gerçekleşecek kırmızı halı seremonisinin ardından gala yemeği ve Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards ödül töreni ile sona erecek. Törende, sektörün en başarılı ve markaları ödüllerini alırken, davetliler de birbirinden eğlenceli showlarla keyifli anlar yaşayacak.

İlgili Sayfalar: Playlist