MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 2 Eylül MasterChef 2020’de kazanan isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerini ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'de haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim, bu akşam yapılan oyun sonrasında belli oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi Takım yarışmacıları bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Şeflerin istediği yemeği en iyi pişiren isim bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi oldu. Peki, 2 Eylül MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2020 23:39
Değiştirme Tarihi: 02.09.2020 23:40
MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 2 Eylül MasterChef 2020’de kazanan isim

MasterChef'te haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, nefes kesen yemek yarışması programı MasterChef izleyicileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi Takım, bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele etti ve en iyi yemeği hazırlayan bir kişi bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, 2 Eylül MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim kim oldu?


BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2020'de bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi Takım yarışmacıları, daha sonrasında bireysel dokunulmazlık oyununda kendi takım arkadaşlarıyla mücadele etti. Bireysel dokunulmazlık oyununda şeflerin istediği zorlu yemeği yapan yarışmacılar arasından, en iyi tabağı çıkaran isim bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Nefes kesen mücadelelerin ardından şeflere tadım yaptıran yarışmacılar arasında en iyi tabağı çıkaran ve bu haftanın ikinci bireysel dokunulmazlığını kazanan isim Barbaros oldu.


MASTERCHEF TÜRKİYE'DE HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekrana gelen 43. bölümünde haftanın ilk iki eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray oldu ve eleme potasına Özgül’ü gönderdi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı Özgül oldu.
Kırmızı takım yarışmacıları daha sonrasında eleme oylaması yaparak bir eleme adayı daha ortaya çıkardı. Eleme potasında daha fazla oy alarak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Duygu oldu.

İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları karşı karşıya geldi. Meksika Mutfağı’ndan esintilerin ekrana geldiği yeni bölümde şefler istedikleri yemekleri en başarılı şekilde hazırlayan takımlara dokunulmazlığı verdi. Böylece Mavi takımın beş dakikalık avantaj ile başladığı dokunulmazlık oyununun kazananı belli oldu.


-Tortilla Çorbası'nda en başarılı takım, jüriler tarafından Mavi takım olarak belirlendi.
-Jürinin kararına göre Guacamole sosta en başarılı tabağı Mavi takım hazırladı.
-Sucuklu Karidesli Taco'da en başarılı takım jüriler tarafından Mavi takım olarak belirlendi.
-Tamale tabağında bu akşam en başarılı takım, Kırmızı takım olarak belirlendi.
-Etli Fasülyeli Enchilada yapımında en başarılı takım, Kırmızı takım oldu.
-Börülceli Mole tabağında en başarılı olan takım, Mavi takım oldu.

Böylece, 1 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım, Celal'in kaptanlığındaki Mavi takım oldu.

KIRMIZI VE MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Mavi takım: Celal, Barbaros, Serhat, Esra, Tanya, Ebru, Sefa ve Berker
Kırmızı takım: Eray, Furkan, Emir, Uğur, Özgül, Duygu, Ayyüce ve Gülşah