MasterChef Türkiye Yekaterina Sungur kimdir? Nereli, kaç yaşında ve mesleği ne

MasterChef Türkiye'ye yeni yarışmacısı Yekaterina Sungur oldu. MasterChef Türkiye yeni yarışmacısı olarak dahil olan Yekaterina Sungur hakkındaki bilgiler internette araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Yekaterina Sungur kimdir, kaç yaşındadır? Mesleği ne?

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2019 10:50
Değiştirme Tarihi: 05.10.2019 11:23

TV8 ekranlarının büyük beğeniyle izlenen heyecan dolu yarışma programı MasterChef Türkiye'ye Yekaterina Sungur katıldı. MasterChef yeni yarışmacısı olarak belirlenen Yekaterina Sungur'un hayatına ilişkin bilgiler internette merak ediliyor ve birçok kişi "Masterchef Türkiye Yekaterina Sungur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği ne?" gibi soruları soruyor. İşte Yekaterina Sungur hakkında bilgiler

YEKATERİNA SUNGUR KİMDİR?

28 yaşında olan Yekaterina Sungur aslen Rusyalı. 10 yıldır Türkiye'de bulunan Yekaterina Sungur evli ve 2 çocuk annesi. Ev hanımı olan Yekaterina Sungur eleme turunda Konya yöresine ait 'Kovalama' yemeği ile MasterChef üyelerini bir hayli şaşırtmıştı. 
Yekaterina Sungur, yaptığı bu yemekle ilk turda 3 jüri üyesinden 'evet' alırken, yemeğin lezzetiyle de jürileri de etkilemeyi başarmıştı. 

Kayınvalidesiyle arasının çok iyi olduğunu söyleyen Yekaterina Sungur, kayınvalidesinin kendisi için büyük bir şans olduğunu dile getirmişti.