MasterChef Türkiye ne zaman başlıyor? İşte MasterChef Türkiye 2021 ilk bölüm fragmanı

Ekranların en çok sevilen yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye 2021 sezonu başlıyor. Yeni yarışmacıları ile farklı lezzetlerin ekrana geleceği MasterChef Türkiye’de jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya oturuyor. Peki, MasterChef Türkiye ne zaman başlıyor? İşte MasterChef 2021 ilk bölüm fragmanı…

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2021 00:25
Değiştirme Tarihi: 15.06.2021 00:25

TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşmak için gün sayan MasterChef Türkiye’de 2021 sezonu ne zaman başlayacak merak ediliyor. Değerli şefler Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunuculuğunu ve jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye’de yine tam bir lezzet mücadelesi yaşanacak. MasterChef Türkiye ilk bölümü fragmanı ile yarışmanın sevenleri yeni sezonun başlayacağı tarihi araştırmaya başladı. Peki, MasterChef Türkiye 2021 ne zaman başlayacak, yayın tarihi belli oldu mu?

MASTERCHEF TÜRKİYE 2021 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

TV8’in fenomen yemek yarışma programı, MasterChef Türkiye’nin 4. sezonu için geri sayım başladı. Sevilen programın yeni sezonundan ilk bölüm tanıtımı yayımlandı. Bunun üzerine MasterChef Türkiye’nin ne zaman ekranlara geleceği programın sıkı takipçileri tarafından büyük merak konusu oldu. Survivor’ın ardından başlayan MasterChef Türkiye’nin yayın tarihi kesin olmamakla birlikte Temmuz’da başlayacağı düşünülüyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI

MasterChef Türkiye’nin 2018 sezonunda jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oturuyordu. 2018’de sezonu şampiyon olarak Uğur Kardaş tamamladı. Sonraki sezon Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüriliğini yaptığı 2019’da Cemre Uyanık, birinci olarak bitirdi. Geçen sezon jüri değişmedi ve seneyi şampiyon olarak bitiren isim Serhat Doğramacı oldu.