MasterChef Türkiye'de MasterClass ödülünü kim kazandı? | 28 Kasım 2019 MasterChef

MasterChef Türkiye'de MasterClass ödülünü kim kazandı? | 28 Kasım 2019 MasterChef
Yayınlanma Tarihi: 28.11.2019 18:30
Değiştirme Tarihi: 28.11.2019 23:39

MasterChef Türkiye'de MasterClass heyecanı bu akşam sürmeye devam etti. Masterchef'te iki takım yarışmacıları bu akşam baklava açmayı ve yapmayı öğrendi. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bireysel olarak en iyi baklavayı yapmaya çalıştı. Peki, MasterChef'te MasterClass ödülünü kim kazandı? İşte ödülü kazanan isim.

TV8 ekranlarının soluksuz olarak izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de bu akşam MasterClass heyecanı yaşandı. Somer Şef'in başlarında olduğu iki takım yarışmacıları da bu akşam birbirinden lezzetli olan farklı çeşitlerde baklavalar yaptı. Peki, MasterChef'te en iyi baklavayı ve şöbiyeti yaparak, MasterClass ödülünü kazanan kim oldu? İşte kazanan yarışmacı.

MASTERCLASS ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

MasterClass'ta heyecan bu akşam sürmeye devam etti. Somer Şef'in Gaziantep'te yaptırdığı MasterClass eğitiminde yarışmacılar baklavayı en iyi şekilde yapmayı öğrendi. İki takım yarışmacıları da oldukça ince baklavalar açarak, kendilerini bile şaşırttı. Heyecan dolu yarışmada en iyi baklavayı yaparak ödülü kazanan isim Cemre oldu.