31 Ekim MasterChef'te kim elendi? Eleme oyununda kim yarışmaya veda etti?

31 Ekim MasterChef'te kim elendi? Eleme oyununda kim yarışmaya veda etti?
Yayınlanma Tarihi: 31.10.2019 23:22 | Değiştirme Tarihi: 01.11.2019 00:07

MasterChef'te Türkiye'de heyecan fırtınası sürmeye devam ediyor. Duygusal dakikaların yaşandığı bu haftada bir ilk yaşandı ve ilk kez MasterChef'te 6 yarışmacı eleme adayı oldu. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir isim bu akşam yarışmaya veda etti. Peki MasterChef'te kim elendi?

TV8 ekranlarının büyük bir beğeniyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de bu hafta oldukça ilginç dakikalar yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan Batuhan bu hafta bireysel dokunulmazlığı kazanarak Suna'yı eleme adayı gösterdi ve bu kararın ardından Suna gözyaşlarına boğuldu. Bu akşam oynanan eleme oyununda ise 6 yarışmacıyla bir ilk yaşandı. Kendilerini koruma altına almak isteyen 6 yarışmacı birbirleriyle kıyasıya mücadele verdiler. Peki, MasterChef'te kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim...

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef'te bu hafta duygusal anlar yaşandı. Batuhan'ın Suna'yı eleme potasına göndermesi sonrası Suna göz yaşlarını tutamadı çok hasta ve rahatsız olduğunu ve Batuhan'a çok alındığını, kalbinin kırıldığını söyledi. Suna ve Murat 30 Ekim'de yayınlanan bölümde eleme potasına gönderilen iki isim oldu. Geçtiğimiz bölümde yarışmacıları kurabiyeyi yetiştiremediği için aralarından 2 isim doğrudan eleme potasına gönderilmişti. Bu akşam yayınlanan bölümde haftanın eleme adayları olan Suna, Murat, Eda, Alican, Rıfat ve Ekin son ana kadar kıyasıya mücadele etti. Fakat bir kişi şeflerden daha kötü not aldı ve hayallerine veda etti. MasterChef'te bu hafta veda eden isim Murat Tokmak oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLMUŞTU?

28 Ekim’de Kaptanlık oyununda finale Rıfat ve Cemre kaldı. Rıfat en iyi kurabiyeyi yaparak kaptan seçildi ve mavi takımın kaptanı oldu. 29 Ekim’de oynanan dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı.

Alican ve Ekin'in yer aldığı eleme potasına dün akşam mavi takımdan iki isim daha katıldı. Bu hafta 6 kişinin yer alacağı eleme potası için yapılan bireysel dokunulmazlıkta kazanan kişi Cemre oldu. Cemre üçüncü isim olarak Rıfat'ı söyledi.

Daha sonra potaya Eda'da dahil oldu. En son eleme adayları ise Suna ve Murat oldu.

Haftanın eleme adayları: Suna, Murat, Eda, Alican, Rıfat, Ekin olmuştu.