MasterChef'te kim elendi? 7 Kasım 2019 MasterChef'te elenen isim belli oldu

MasterChef'te kim elendi? 7 Kasım 2019 MasterChef'te elenen isim belli oldu
Yayınlanma Tarihi: 07.11.2019 19:37 | Değiştirme Tarihi: 07.11.2019 22:23

MasterChef'te bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayları mavi takımdan Suna ve Mustafa, kırmızı takımdan ise Güzide ve Eda olmuştu. Oynanan eleme oyunu sonrasında en kötü yemeği yapan yarışmacı veda etti. Peki, MasterChef'te kim elendi?

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye'de heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda da kıyasıya mücadele yaşandı. İlk dokunulmazlığı kaybeden mavi takımdan Suna ve Mustafa, ikinci dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan ise Eda ve Güzide eleme adayları oldu. Bu akşam gerçekleşen eleme oyununda 4 isim elenmemek adına en iyi ördeği pişirmeye çalıştı. Peki, MasterChef'te kim elendi? İşte hayallerine veda eden o isim.

MASTERCHEF'TE BU HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de bu hafta nefesleri kesen bir eleme oyunu yaşandı. Suna, Mustafa, Güzide ve Eda'nın yer aldığı eleme oyununda şefler yarışmacılara oldukça zor bir yemek verdi. Yarışmacılar elenmemek için bu akşam en iyi ördek bıstayeea'yı yapmaya çalıştı. Kıran kırana geçen mücadelenin ardından şefler tadım işlemlerini gerçekleştirdi ve 1 kişi MasterChef'e veda etti.

MasterChef Türkiye'de bu hafta en kötü yemeği yaparak elenen isim Eda oldu.