MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? | 13 Kasım MasterChef haftanın eleme adayları

MasterChef'te bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları, kendi takımlarından eleme adayları çıkardı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımdan Mustafa ve Alican eleme adayı olmuştu. İkinci dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan da eleme adayları belirlendi. İşte o isimler.

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 00:16
Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 00:16
MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? | 13 Kasım MasterChef haftanın eleme adayları

Her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan MasterChef'te bu hafta dokunulmazlık oyunlarında büyük çekişme yer aldı. Yarışmacıların sayısının azalmasıyla birlikte zorlu rakiplerle karşılaşan yarışmacılar bu akşam dokunulmazlık oyununda tüm hünerlerini sergiledi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımdan da eleme adayları belirlendi. Peki, haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte 13 Kasım MasterChef haftanın eleme adayları.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları eleme adayı olarak Mustafa ve Alican'ı potaya koymuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununun ardından kendi takımlarından eleme adaylarını belirledi. 

Oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından bu haftanın eleme adayları; Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin oldu.