MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışması MasterChef'te dokunulmazlık oyunu heyecanı dün akşamda sürmeye devam etti. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları İtalya'nın en ünlü makarnalarını yapmaya çalıştı ve en iyi yapan takım dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2019 09:20
Değiştirme Tarihi: 23.10.2019 10:14
MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

Ekranların büyük bir ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef'te önceki akşam kıyasıya bir mücadele yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları en iyi makarnayı yapabilmek için mücadele etti. Makarnayı yapım aşamasında şefler ilginç bir karar verdi ve yarışmacılar yer değiştirdi. 2 takım yarışmacılarıda ayrı ayrı şok yaşadı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte haftanın eleme adayları.

DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te dün akşam dokunulmazlık oyunu farklı heyecanlara ortak etti. En iyi makarna yapımı için tezgahlardaki yerini alan kırmızı ve mavi takım, işlerinin yarısına gelmişken duydukları sözler karşısında şok oldu. Jüri, kırmızı ve mavi takımın süresini durdurdu ve her iki takımın yer değiştirmesini istedi. Bu istek karşısında şok olan yarışmacılar, adapte olmakta güçlük çekti. 

Dokunulmazlık oyununda adaptasyon problemini en kısa sürede atlatan mavi takım dokunulmazlığın sahibi oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybetmesinin ardından bir kez daha mutfağa giren kırmızı takım, bireysel dokunulmazlığı alabilmek için mücadele etti. MasterChef Türkiye'de bu hafta bireysel dokunulmazlık oyununu Mustafa kazandı.

MASTERCHEF ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

MasterChef'te eleme potasındaki ilk ismi, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Mustafa belirledi. Mustafa, Faruk Batuhan'ın adını yazdı. 

İkinci eleme adayı ise takım oylaması ile belli oldu. Alican ve Eda'nın 4'er oy alması üzerine kırmızı takımın kaptanı Yasin, eleme adayını bizzat belirledi. Buna göre ikinci eleme adayı ise Alican oldu.