MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları belli oldu

MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları belli oldu
Yayınlanma Tarihi: 30.10.2019 09:10 | Değiştirme Tarihi: 30.10.2019 09:10

MasterChef'te önceki akşam oldukça özel bir gün yaşandı. MasterChef yarışmacıları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle yemeklerini bu sefer gaziler için yaptılar. Heyecanın arttığı dokunulmazlık oyununda kazanan bir takım oldu ve bu haftanın eleme adayları belirlendi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel Atatürk'ün en sevdiği yemekleri yapan yarışmacılar, dokunulmazlık ve eleme için kıyasıya mücadele ettiler. Kırmızı ve mavi takım arasında bir takımın daha kötü yemek yapmasının ardından 2 eleme adayı daha belirlendi. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 38. bölümünde, yarışmacılar gazilerden puan almak için mücadele etti. Şeflerin istedikleri menüyü dakikalar içinde yetiştirmeye çalışan yarışmacılar hazırladıkları yemekleri gazilerin beğenisine sundu. MasterChef'te bu hafta dokunulmazlık oyununu büyük farkla kırmızı takım kazandı. 4'e 8 üstünlük sağlayarak dokunulmazlığı alan kırmızı takım elemeye gitmekten kurtuldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu sonrası eleme heyecanı başladı. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım bir kez daha mutfağa girdi. Bireysel dokunulmazlığı bu hafta Cemre kazandı. Cemre eleme adayı olarak Rıfat'ın ismini söyledi. 

Yapılan oylama sonrası belirlenen diğer eleme adayı ise Eda oldu.

BU HAFTA 6 İSİM ELEME POTASINDA YARIŞACAK

MasterChef'in son bölümündeki kaptanlık yarışında kurabiyeyi yetiştiremeyen yarışmacılar ceza olarak eleme oyunu oynamışlardı. Eleme oyununda Alican ve Ekin bu hafta eleme potasına giren isimler olmuştu. Yarışmanın yeni bölümü ve sonraki bölümünde 4 yarışmacı daha eleme potasına girecek. Böylece bu hafta eleme yarışı 6 isim arasında geçecek.