MasterChef'te bu hafta kim elendi? 31 Ekim MasterChef'te elenen isim

TV8 ekranlarının büyük bir heyecanla izlenen yarışma programı MasterChef'te bu hafta kim elendi sorusu, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Duygusal dakikaların yaşandığı bu haftada tam 6 kişi eleme oyununa çıkmıştı ve MasterChef'te bir ilk yaşanmıştı. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi?

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 09:32
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 09:32
MasterChef'te bu hafta kim elendi? 31 Ekim MasterChef'te elenen isim

'MasterChef'te bu hafta kim elendi?' sorusunun yanıtı sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Geçtiğimiz hafta heyecanının oldukça arttığı MasterChef'te elenen isim duygu dolu anlar yaşamıştı. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef'te bu hafta duygusal anlar yaşandı. Batuhan'ın Suna'yı eleme potasına göndermesi sonrası Suna göz yaşlarını tutamadı çok hasta ve rahatsız olduğunu ve Batuhan'a çok alındığını, kalbinin kırıldığını söyledi. Suna ve Murat 30 Ekim'de yayınlanan bölümde eleme potasına gönderilen iki isim oldu. Geçtiğimiz bölümde yarışmacıları kurabiyeyi yetiştiremediği için aralarından 2 isim doğrudan eleme potasına gönderilmişti. Bu hafta eleme gecesi yayınlanan bölümde haftanın eleme adayları olan Suna, Murat, Eda, Alican, Rıfat ve Ekin son ana kadar kıyasıya mücadele etti. Fakat bir kişi şeflerden daha kötü not aldı ve hayallerine veda etti. MasterChef'te bu hafta veda eden isim Murat Tokmak oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.