MasterChef Suna Aydın kimdir, kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

MasterChef Suna Aydın kimdir sorusunun yanıtı sevilen programın takipçileri tarafından araştırılmaya başladı. En iddialı yarışmacılar arasında yer alan Suna Aydın yarışmadaki diyalogları oldukça dikkat çekiyor. Peki, MasterChef Suna Aydın kimdir, kaç yaşındadır?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2019 10:46
Değiştirme Tarihi: 23.10.2019 10:46
MasterChef Suna Aydın kimdir, kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

TV8 ekranlarının heyecan dolu yemek yarışması MasterChef'te Suna Aydın'ın hareketleri oldukça dikkat çekiyor. Şefler ve yarışmacılarla girdiği polemiklerle adından söz ettiren Suna Aydın'ın hayatı merak edilmeye başladı. Peki, MasterChef Suna Aydın kimdir?

SUNA AYDIN KİMDİR?

Suna Aydın, 10 Ekim 1986 İskenderun doğumludur. 10 yaşında Batın adında 1 oğlu var. Mutfak sanatlari akademisinde profesyonel aşçılık ve pastacılık okudu. Okulu iyi bir dereceyle tamamladıktan sonra sektore atıldı ve en iyi işletmecilerde çalışma fırsatı buldu. Mesleği iyi öğrenmek ve pekiştirmek adına kebapçı, balıkçı, Türk mutfağı, dünya mutfağı gibi çeşitli restoranlarda head chef , koordinatorluk, yada danışmanlık yaptı. Kendine ait modern Türk ve Anadolu mutfağı konseptli bir restoranı var. Aynı zamanda ailesine ait işletmelerinde menü danışmanlıklarını halen yapmaktadır.