MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında? Serhat Doğramacı nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef Serhat, bu hafta yarışmada ilk defa eleme potasına girdi. MasterChef Türkiye’de bu akşam yapılacak eleme merakla beklenirken eleme adayları da araştırılıyor. Bunlardan biri olan Serhat Doğramacı’nın hayat hikayesi de sorgulananların başında geliyor. Peki, MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir?

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2020 18:24
Değiştirme Tarihi: 20.09.2020 18:24
MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında? Serhat Doğramacı nereli, ne iş yapıyor?

Serhat Doğramacı, MasterChef 2020’nin iddialı isimlerinden biri. Bu hafta, Mavi takımda yarışan MasterChef Serhat, bireysel dokunulmazlığı kazanan arkadaşı tarafından eleme potasına gönderildi. Yarışmada ilk defa eleme potasına giren MasterChef Serhat’ın hayatına dair bilgiler izleyiciler tarafından eleme oyunu öncesinde araştırılıyor. Peki, MasterChef Serhat kimdir? Serhat Doğramacı kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

23 yaşındaki Serhat Doğramacı, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu söylemektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir.

İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Serhat Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasındadır.